Peta korizmena nedjelja

1. Sljedeće nedjelje je Cvjetnica. Mise su uobičajenim rasporedom; u 08.00 i u 11.00 sati u župnoj crkvi, a u 09.30 u Đurićima.
U ponedjeljak je sv. Josip. Misa je u 18.00 sati. U subotu je misa ujutro u 07.30, a u ostale dane je uvečer u 18.00 sati.

U četvrtak je euharistijsko klanjanje i pričest pod obje prilike.

Svakim danom pola sata prije mise je prilika za ispovijed.

2. U utorak započinje pobožnost trinaest utoraka svetome Antunu.

3. U srijedu, 21. ožujka, u našoj župi je velika uskrsna ispovijed. U prijepodnevnom terminu od 9.00 do 11.30 sati, nakon čega slijedi sveta misa. Popodne ispovijed započinje u 15.00 sati i traje do svete mise u 17.30 sati.

4. Pobožnost križnog puta u našoj župi:

Nedjelja u 16.00 sati na Šumanovcima.
Četvrtak u 16.00 sati na Plitinama.
Petak u 16.00 sati u Đurićima i u 17.30 sati u župnoj crkvi.

U srijedu neće biti križnoga puta zbog uskrsne ispovijedi.

Potičem i pozivam da se odazovemo na ovu tako lijepu pobožnost i pratimo Isusa na Njegovom križnom putu.

5. Ispovijed bolesnika je u tijeku. Molim sve za strpljenje.

6. Akcija za poplavljene. Ovih dana mogli ste vidjeti kako su mnogi u našoj domovini doživjeli poplavu. Iz razloga što mi ovdje imamo to iskustvo i što su nam mnogi pomogli kada nam je bilo najteže – pozivam vas da s svoj novčani prilog, koliko tko može, do uskrsa donesete u župni ured. Potaknite svoje susjede, prijatelje rodbinu da preko vas čuju ovu informaciju i da se svi uključimo, jer osjećam da smo to dužni. Pokažimo svoju solidarnost. Zajedno možemo puno. Iza uskrsa – direktno ćemo odnijeti našu novčanu pomoć nastradalima.

7. U četvrtak u 20.30 sati pozivam naše mlade na susret.

8. U subotu 24. ožujka u 09.00 sati crkvu uređuje 6. grupa žena.