3. Nedjelja došašća

Sljedeće nedjelje je četvrta nedjelja Došašća. Svete mise su u redovitim terminima, u 08.00 i 11.00 sati u župnoj crkvi i u 09.30 u Đurićima.

Mise zornice su svakoga jutra u 6:30 sati, osim četvrtka.

Svaki dan pola sata prije zornice je prilika za ispovijed, od 06.00 sati.

2. BOŽIĆNA ISPOVIJED. U četvrtak je u našoj župi božićna ispovijed i to prije podne od 09.00 – 11.00 sati, kada je ujedno i sveta misa. I poslije podne od 15.00 – 17.00 sati, kada je također sveta misa. Na raspolaganju će biti pet svećenika. Pozivam da iskoristimo priliku i ispovjedimo se za Božić.

3. ADVENT U NAŠOJ OSNOVNOJ ŠKOLI. Pozivam vas u srijedu 19. prosinca u našu školu i to u 16.00 sati na dječju Božićnu priredbu i u 19.00 sati na priredbu koju svi priređuju i naš školski kolektiv i naša djeca. Dođimo i sudjelujmo u božićnoj radosti, a ujedno podržimo i našu djecu i školski kolektiv u njihovu trudu. Naša škola vas očekuje.

4. Naši mladi „BOŽJA DRUŽINA“ i ove godine nam je priredila jedna bogat program za Božić. U subotu 22. prosinca u 20.00 sati pozivam vas na TREĆI BOŽIĆNI KONCERT. Naši se mladi zaista trude, dođite jer ćete biti iznenađeni sadržajem i gostima koji nam dolaze. Podržite naše mlade u njihovu trudu, oni vas očekuju. Radosti ćete sigurno dobiti. Vidimo se.

5. Školska djeca 5., 6., 7., i 8. razred su obvezni doći u petak u 15.00 sati na generalnu probu.