Šesta vazmena nedjelja

1. Sljedeće nedjelje mise su prema ustaljenom rasporedu u 08.00 i 11.00 u župnoj crkvi i u 09.30 u Đurićima. Radnim danom svete mise su u 18.00 sati, osim ponedjeljka kada je misa uvečer 19.30 sati, te subote kada je misa ujutro u 07.30 sati.
o Svaki dan pola sata prije svete mise je prilika za svetu ispovijed.

• U utorak je pobožnost trinaest utoraka svetome Antunu.

• U četvrtak je svetkovina Uzašašća Gospodinova – Spasovo. Potičem i pozivam da se odazovete na misu u 18.00 sati.

• U petak, nakon svete mise je pobožnost Božjem milosrđu.

• Također u petak u 17.00 sati naša OŠ poziva – sve koji žele da dođu u dvoranu škole na zabavni program pod nazivom: Imaš talent? – pokaži što znaš. Ulaz je slobodan!

• U subotu je sv. Leopold Bogdan Mandić.

• Svibanjske pobožnosti su u tijeku. Svaki radnim u 17.00 sati na Plitinama, a u 17.30 u našoj župnoj crkvi. Sva djeca od 3.-8. Razreda obavezna su srijedom doći na svibanjsku pobožnost.

2. MAJČINA VEČER – Sljedeće nedjelje, 13. svibnja, je blagdan Majke Božje Fatimske i ujedno Svjetski majčin dan. Tim povodom već sada najavljujem da ćemo taj dan u našoj župnoj crkvi u 20 sati imati Majčinu večer koju ćemo posvetiti Nebeskoj Majci Mariji i svim našim majkama; i živima i pokojnima. Program priređuje Božja Družina, a sudjeluju djeca iz Gunje i Đurića, mješoviti zbor iz Gunje i Đurića, te mladi naše župe – Božja Družina. Program će biti bogat različitim multimedijalnim sadržajima i pjesmom. Unaprijed si rezervirajte ovaj termin. Očekujem punu crkvu!

3. ŽUPNA KATEHEZA:
Srijeda u 16.30 sati od 4. do 8. razreda – svi obavezno doći!
Petak u 15.00 sati ovogodišnji prvopričesnici.

4. Mladi imaju svoj susret u četvrtak u 20.30 sati.

5. U subotu 12. svibnja u 09.00 sati – crkvu uređuje 4. grupa žena.